Novosti za diplomce

Održana osamnaesta godišnja akademija

Diplomci komunikologije, engleskog jezika i dizajna koji su završili studij u školskoj 2016/2017. godini predstavljeni su na osamnaestoj godišnjoj akademiji Komunikološkog koledža u Banjaluci, koja je održana u petak, 22. decembra 2017. godine.

Uspješan početak školske 2017/2018. godine na akademiji je obilježen dobrodošlicom studentima osamnaeste generacije.

Najboljim studentom u prethodnoj školskoj godini proglašen je Goran Pronj, a najboljom nastavnicom Ivana Aleksić. Pohvale za odličan uspjeh dodijeljene su Bojanu Bjelajcu i Andrei Soldat.

Prigodnim govorom članovima akademske zajednice obratila se diplomantica komunikologije Iva Đudurović, koja radi kao menadžerka za odnose s javnošću u preduzeću Elta-kabel, a završila je studij 2012. godine.

Diplomci koji su diplomirali u toku 2016/2017. godine završili su studijske programe komunikologija, engleski jezik i dizajn.

Osamnaesta godišnja akademija

Osamnaesta godišnja akademija Komunikološkog koledža u Banjaluci održaće se u petak, 22. prosinca 2017. godine, na Koledžu (u čitaonici), s početkom u 19 sati.

Na akademiji će biti predstavljeni diplomci studija engleskog jezika, dizajna i komunikologije koji su završili studij školske 2016/2017. godine. Na akademiji ćemo poželjeti i dobrodošlicu našoj novoj, osamnaestoj generaciji studenata, te dodijeliti plakete i pohvale članovima akademske zajednice koji su se u prethodnoj školskoj godini istakli svojim studijem i radom.

Pozivamo sve diplomce da prisustvuju osamnaestoj akademiji.

Želimo vam lijepe trenutke na akademiji!

El. adresa na domenu kfbl.edu.ba

Budući da je Koledž prešao na drugačiji način korištenja elektronske pošte, nalozi el. pošte koji su bili neaktivni duže vremena nisu više u funkciji. Diplomci koji budu željeli da ponovo koriste adresu na domenu Koledža kfbl.edu.ba treba da se obrate Koledžu na adresu informacije@kfbl.edu.ba sa zahtjevom za aktiviranje, odnosno ponovno otvaranje el. adrese.