Novogodišnji blagdani

Komunikološki koledž ne radi za vrijeme blagdana, od 1. do 9. siječnja 2018. godine, u skladu s akademskim kalendarom za šk. 2017/2018. godinu.

Koledž nastavlja s radom u srijedu, 10. siječnja 2018. godine.

Svim studentima, osoblju i diplomcima Koledža, budućim studentima i poslovnim saradnicima, kao i svim članovima visokoškolske akademske zajednice želimo sretne praznike i sve najljepše u 2018. godini!

Održana osamnaesta godišnja akademija

Diplomci komunikologije, engleskog jezika i dizajna koji su završili studij u školskoj 2016/2017. godini predstavljeni su na osamnaestoj godišnjoj akademiji Komunikološkog koledža u Banjaluci, koja je održana u petak, 22. decembra 2017. godine.

Uspješan početak školske 2017/2018. godine na akademiji je obilježen dobrodošlicom studentima osamnaeste generacije.

Najboljim studentom u prethodnoj školskoj godini proglašen je Goran Pronj, a najboljom nastavnicom Ivana Aleksić. Pohvale za odličan uspjeh dodijeljene su Bojanu Bjelajcu i Andrei Soldat.

Prigodnim govorom članovima akademske zajednice obratila se diplomantica komunikologije Iva Đudurović, koja radi kao menadžerka za odnose s javnošću u preduzeću Elta-kabel, a završila je studij 2012. godine.

Diplomci koji su diplomirali u toku 2016/2017. godine završili su studijske programe komunikologija, engleski jezik i dizajn.

Zimski praznici

Evaluacije za zimski semestar 2017/2018.

Osamnaesta godišnja akademija

Osamnaesta godišnja akademija Komunikološkog koledža u Banjaluci održaće se u petak, 22. prosinca 2017. godine, na Koledžu (u čitaonici), s početkom u 19 sati.

Na akademiji će biti predstavljeni diplomci studija engleskog jezika, dizajna i komunikologije koji su završili studij školske 2016/2017. godine. Na akademiji ćemo poželjeti i dobrodošlicu našoj novoj, osamnaestoj generaciji studenata, te dodijeliti plakete i pohvale članovima akademske zajednice koji su se u prethodnoj školskoj godini istakli svojim studijem i radom.

Pozivamo sve diplomce da prisustvuju osamnaestoj akademiji.

Želimo vam lijepe trenutke na akademiji!

Primanja za studeni 2017.

Siječanjski ispitni rok 2017/2018. godine

Neradni dan